Отпускане на еднократна помощ за ученици в I и VIII клас

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ, Във връзка с писмо на Регионално управление на образованието - София-град с Изх. № РУО1-26078/09.08.2021 г., Ви уведомявам следното: Всички семейства, чиито деца са записани за първи път в I или в VIII клас на държавно или общинско училище имат право на еднократна помощ от 300 лв. за покриване на част от разходите в началото на новата учебна 2021/2022 година. Средствата се отпускат независимо от техните доходи при условие, че децата живеят постоянно в страната и не са н...
Виж още